Nr katalogowy: 128

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 128

Scena biblijna - Żona Putyfara

olej, płótno dublowane; 70 x 95 cm;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł