Nr katalogowy: 109

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 109

Anemony, 1924

pastel, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę; 50 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: LWyczół / 1924.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Cena sprzedaży 58 000 zł