Nr katalogowy: 1011

Wiktor Zbigniew LANGNER (1906-1985)

Nr katalogowy: 1011

Tancerze

litografia barwna, papier, 68 x 54 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygnatura wraz z dedykacją p. d.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł