Nr katalogowy: 1008

Witold PRUSZKOWSKI (1846-1896)

Nr katalogowy: 1008

Krakowiacy, 1881

litografia, papier; 32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. śr.: Witold Pruszkowski.
estymacja: 900 - 1 200 zł