Nr katalogowy: 1

Hieronim WILDER (1876-1941)

Nr katalogowy: 1

Grafika

drzeworyt - miedzioryt - litografia. Wskazówki dla bibliotekarzy i miłośników sztuki.
37 ilustracyj (....) Lwów 1922; 29 x 22 cm, oprawa płótno z epoki.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł