Nr katalogowy: 112

Marian KONARSKI (1909-1998)

Nr katalogowy: 112

Projekt schodów VII, 1937

akwarela, ołówek, papier; 21,5 cm x 30 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Konarski 37;