Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 108
Obserwacja gwiazd - Horoskop, 1973
tusz, piórko, akwarela, papier; 35 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: majaberezowska 73, napis p. d: Horoskop;