Nr katalogowy: 108

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 108

Obserwacja gwiazd - Horoskop, 1973

tusz, piórko, akwarela, papier; 35 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: majaberezowska 73, napis p. d: Horoskop;