Nr katalogowy: 15

Jerzy HOPPEN (1891-1969)

Nr katalogowy: 15

Czaty (ilustracja do ballady Adama Mickiewicza), 1955

miękki werniks, akwaforta, karton; 34 x 26,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Hoppen - 55 (ołówkiem),