Nr katalogowy: 121

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

Nr katalogowy: 121

Sobotni promyk

olej, płótno; 71,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: P. STACHIEWICZ (zatarta).
estymacja: 33 000 - 44 000 zł