Nr katalogowy: 120

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 120

La Bella Rosa

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski 1923 (?) - data słabo czytelna;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł