Nr katalogowy: 5

Antonio MASSON (1636-1700) - rytował

Nr katalogowy: 5

Wieczerza w Emaus, XVII w.

akwaforta, papier; 46 x 60 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej tożsame napisy w języku francuskim i łacińskim
estymacja: 2 000 - 2 600 zł