Nr katalogowy: 38

Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)

Nr katalogowy: 38

Pejzaż, 2014

akwarela, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. na passe-partout: GRZEGORZ MROCZKOWSKI 2014
Cena sprzedaży 500 zł