Nr katalogowy: 33

Sławomir MARZEC (ur. 1962)

Nr katalogowy: 33

Obraz na poprawę pamięci, z cyklu: Obrazy użytkowe, 2017

akryl, płótno; 30 x 24 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: ad memoriam SM 2017
Cena sprzedaży 1 000 zł