Nr katalogowy: 27

Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)

Nr katalogowy: 27

Random Jet 10-1, 2018

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WIESŁAW ŁUCZAJ
Cena sprzedaży 1 000 zł