Nr katalogowy: 16

Dorota GRYNCZEL (1950-2018)

Nr katalogowy: 16

Kompozycja 13/91, 1991

olej, płótno; 46 x 34 cm;
na odwrocie opisany: Grynczel
Cena sprzedaży 2 400 zł