Nr katalogowy: 8

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Nr katalogowy: 8

Wirujące rozbłyski, 2017

akryl, płótno; 92 x 68 cm;
sygn., dat. i opisany na odwricie
Cena sprzedaży 2 200 zł