Nr katalogowy: 6

Mirosław DUCHOWSKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 6

Nagroda 2, 2014

technika własna, mieszana, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena sprzedaży 2 400 zł