Nr katalogowy: 1

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1

Rzeka Bug, 2013

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: S. Baj
Cena sprzedaży 5 000 zł