Nr katalogowy: 131

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 131

Okopy nad Nidą, 1910

olej, tektura; 24,5 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu ręką artysty: Wojciech Kossak / 1910 Okopy nad Nidą (słabo czytelnie);
estymacja: 7 000 - 9 500 zł
Cena oferowana 7 000 zł