Nr katalogowy: 129

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 129

Ojcowska Dolina

olej, tektura; 49,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: MJabłoński;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł