Nr katalogowy: 126

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 126

Widok na Bosfor

olej, tektura; 16 x 26 cm; sygn. p. d.: I. Trusz;
na odwrocie opisany ręką artysty (?): WIDOK na Bosfor.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł