Nr katalogowy: 121

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 121

Akt leżącej kobiety

olej, płótno; 64,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: Tymon.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena sprzedaży 50 000 zł