Nr katalogowy: 117

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 117

Dama z wachlarzem

akwarela, gwasz, papier; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WBakałowicz
estymacja: 12 000 - 18 000 zł