Nr katalogowy: 114

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 114

Mimoza - Mimozy i ceramiczna miseczka

olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: a. karpiński;
estymacja: 11 000 - 15 000 zł