Nr katalogowy: 109

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 109

Róże i aniołek

akwarela, papier; 45 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teod. Grott.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł