Nr katalogowy: 130

Władysław JAHL (1882-1953)

Nr katalogowy: 130

Przeprawa Napoleona przez Niemen 1812, 1944

olej, karton; 20 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Jahl;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł