Nr katalogowy: 121

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 121

Małe szczęście

olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: K. Librowcz;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł