Nr katalogowy: 120

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 120

Portret Julci, 1924

olej, tektura; 101,5 x 69 cm;
sygn. i dat. l. g.: Jacek Malczewski 1924;
estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Cena oferowana 95 000 zł