Nr katalogowy: 115

Józef MĘCINA-KRZESZ (1860-1934)

Nr katalogowy: 115

Studium głowy kobiecej

olej, tektura; 33,5 x 24 cm;
sygn. l. d.: J. Męcina Krzesz
estymacja: 2 200 - 3 000 zł