Nr katalogowy: 103

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 103

Wiosna w Bystrej, 1910

akwarela, jasnobrązowy karton; 54 x 74 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: jFałat / Bystra 1910;
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł