Malarz nieokreślony, śląski (Wołczyn), XVIII/XIX w.
Nr katalogowy: 126
Portret Księcia Aleksandra von Hohenlohe z orderem, ok. 1780
olej, płótno; 88 x 70,5 cm;
na odwrocie napis
na odwrocie napis