Nr katalogowy: 114

Zdzisław CZACZKO, XX w.

Nr katalogowy: 114

Dwa projekty reklam kosmetyków - "Kosmetyki dr M. Gajewskiej - ASTRID", lata 40. XX w.

akwarela, gwasz, tusz, piórko, ołówek, papier;
wymiary każdej z reklam: 12 x 8 cm;