Nr katalogowy: 102

Fryderyk KLOPFER (1865-1942)

Nr katalogowy: 102

Las zimą

akwarela, gwasz, papier; 40 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: F. Klopfer.