Nr katalogowy: 21

Gottlieb Teodor KEMPF (1871-1964)

Nr katalogowy: 21

Głowa dziewczyny, 1900

litografia, papier; 45,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. w kompozycji: GKempf / 1900;