Nr katalogowy: 17

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 17

Rezydencja u stóp gór w Szwajcarii

akwaforta kolorowana akwarelą, papier;
27,2 x 39,5 cm (wymiar w świetle passe-partout)