Nr katalogowy: 14

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 14

Typy kaukaskie

grafika - drzeworyt (?), papier; 24 x 33 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji l. d.: CASTELLI