Nr katalogowy: 6

Redakcja i całkowite opracowanie kroniki: Maciej Wieliczko

Nr katalogowy: 6

Kalendarz Niepodległości

druk, papier; oprawa - tektura, płótno czerwone,
tłoczenia złocone; 18,7 x 12,5 x 2,7 cm.
Warszawa, 1938.