Nr katalogowy: 110

Max WISLICENUS (1861-1957)

Nr katalogowy: 110

Chiński pawilon w Pillniz

olej, tektura; 53,5 x 46 cm; sygn. p. d.: Max Wislicenus;
na odwrocie napisy: Chinesischer Pavillon / Pillnitz. / Max Wislicenus / R.... / ... (?);
estymacja: 9 000 - 12 000 zł