Nr katalogowy: 108

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

Nr katalogowy: 108

Studium postaci - Kobieta na krześle

olej, płyta pilśniowa; 50 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł