Nr katalogowy: 1005

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 1005

Przechodzień

litografia, papier; 59,5 x 43 cm;
sygn. u dołu po środku na kamieniu: W W,
estymacja: 800 - 1 100 zł