Nr katalogowy: 2

Wenzeslaus HOLLAR (1607-1677)

Nr katalogowy: 2

Album z rycinami kostiumów kobiecych: Aula Veneris sive Varietas Foeminini. Ornatus Muliebris Anglicanus.

oprawa półskórek, kaliko, tłoczenia, grzbiet z 5 zwięzami i złoconym
tytułem; 18 kart, 94 ryciny - akwaforty na pap. żeberkowanym z filigranem.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł