Nr katalogowy: 1

Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941), Adam Mickiewicz (1798-1855)

Nr katalogowy: 1

Dziady

Lwów [1896]. Nakł. Księg. H. Altenberga; 37 x 29 cm;
oryginalna, secesyjna oprawa wydawnicza, sygnowana "Hubel & Denck w Lipsku".
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł