Nr katalogowy: 909

Nr katalogowy: 909

Szafa ubraniowa w stylu eklektycznym

fornirowana głównie palisandrem i mahoniem; 219,5 x 213 x 74 cm;
Wielkopolska, kon. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł