Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Szafa ubraniowa w stylu klasycyzującym

z dużym lustrem, okleinowana fornirem platanowym, intarsjowana; 227,5 x 177 x 56 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł