Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym

do robótek i toalety, fornirowany różą; 75,3 x 59,5 x 40,5 cm;
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł