Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Toaletka w stylu art deco

fornirowana orzechem; 186 x 121,3 x 31,5 cm;
Polska, lata 20/30. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł