Nr katalogowy: 1815

Nr katalogowy: 1815

Tremo w manierze Ludwika XVI, z sielankowym malowidłem

drewno złocone, snycerka; marmur, tafla lustrzana;
malowidło - olej, płótno, sklejka, szkło; lustro: 237 x 83 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł