Nr katalogowy: 1814

Nr katalogowy: 1814

Para konsolek neoklasycystycznych

drewno rzeźbione, złocone; wys. 63 cm, szer. 35 cm, głęb. 20 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł