Nr katalogowy: 830

Firma zegarmistrzowska HONORE PONS (czynna od pocz. XIX w.)

Nr katalogowy: 830

Zegar kominkowy z alegorią Dnia i Nocy

Firma brązownicza i zegarmistrzowska DENIERE A PARIS;
brąz złocony; alabaster; wys. 35 cm, szer. 43 cm;
Francja, Paryż, po poł. XIX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł