Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Kubek biesiadny

miedź złocona, grawerowana; wys. 18,2 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy?; XVIII w.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł